Zestaw składa się z:

1 tabletki mifepristone

8 tabletek misoprostolu (mizoprostolu)

CENA: 400PLN + 29PLN koszt wysyłki za pobraniem

KONTAKT: +48 (22) 307-26-99 & Zamów ONLINE

Nie jesteśmy lekarzami, nie jesteśmy ginekologami i nie mamy Was za idiotów którzy wierzą w bajeczki o grupie lekarzy sprzedających tabletki poronne (inne strony oferujące tabletki)

Jesteśmy grupą kobiet po przejściach które swoją wiedzą i doświadczeniem chcą się podzielić z Wami.

By załatwić oryginalne zestawy tabletek poronnych musiałyśmy poświęcić naprawdę wiele czasu i pieniędzy.

Strona powstała ponieważ jesteśmy pewne że mamy na sprzedaż jako jedyne w Polsce oryginalne zestawy tabletek poronnych a mianowicie 8 tabletek misorprostolu i 1 tabletkę mifepristone, taki zestaw wystarcza całkowicie na bezpieczne i sprawne usunięcie ciąży do 9 tygodnia. Skuteczność tabletek poronnych to aż 98% !

Mamy stały kontakt z producentem, paczki są wysyłane z Polski, brak obaw o służbę celną i jakiekolwiek inne problemy. Przesyłki są dyskretnie zapakowane i dotrą do Ciebie najpóźniej 2 dni robocze po otrzymaniu przez nas zamówienia.

Leki zostały przez nas sprawdzone pod kątem analizy chemicznej, są w oryginalnych opakowaniach , z opisami składników, nazwy handlowej, daty ważności, produkcji itp. Itd. Pochodzą od renomowanego producenta.

Nie musicie już się martwić i obawiać oszustów żerujących na ludzkim nieszczęściu , jeśli chcecie usunąć ciążę proponujemy Wam fachowe doradztwo wynikające z wieloletniego doświadczenia.

Ulotka dołączona do zestawu jest przetłumaczona przez nas na język polski, zawiera wszystkie konkretne opisy stosowania krok po kroku tabletek poronnych.

Zabieg usuwania ciąży do 9 tygodnia jest całkowicie bezpieczny i możliwy do przeprowadzenia w warunkach domowych.

Wasze dane są w pełni bezpieczne, są szyfrowane przez odpowiednie programy tak by nikt niepowołany nie miał do nich wglądu. Po zrealizowaniu zamówienia dane są natychmiast usuwane. Uważamy że jest to bardzo ważne zważając na to że w naszym kraju prawo aborcyjne ciągle się zaostrza i nie brakuje ludzi niekompetentnych oferujących tabletki poronne bez odpowiedniego przygotowania. Gwarantujemy Wam szybką i bezpieczną wysyłkę oraz 100% dyskrecji.

Dodany dnia przez Agnieszka Szulc